favicon

PROJELERİMİZ

TÜM PROJELERİMİZ

İLHAM VEREN PROJELERİMİZ

TEMA ROOF

Toplam 700 m2 5 adet yüzme havuzu
A blok çatıda 2 adet toplam 80 m2 yüzme havuzu(40 m2 yüzme havuzu kapalı), bir restaurant, şezlong alanları, fitness salonu.
B blok çatıda 1 adet 40 m2 yüzme havuzu, şezlong alanları,bir adet cafe, fitness salonu.
Bahçe Alanı 550 m2 yüzme havuzu, şezlong alanları,
2000 m2 peyzaj alanları
120 araç kapasiteli kapalı otopark

FETHIYE VILLA PROJESI

MUĞLA ilinde FETHİYE ilçesi Göcek mahallesinde bulunan projemiz, özel şahıs projesi olarak mimari teknik çizim ve tasarım uygulama çizimleri olarak gerçekleşmiştir. Müşterimizin arazisi ormanlık alan ve dağlık alanda olduğu için ağaçlar arasından güneş alan bölgeler olarak arazi içerisinde bina konumlandırması yapılmıştır. Önceliğimiz doğa harikalarından en iyi şekilde faydalanarak konforlu ve doğaya uygun lüks yaşamı yapılan konut içerisinde yansıtmak olup bu projemizin tasarım ve çizimi gerçekleşmiştir.

ANTALYA DİŞ KLİNİĞİ

Antalya’da yeni faaliyet gösterecek olan Konyaaltı Hurma bölgesindeki diş polikliniği yerleşim ve konumlandırma projesi yapılmıştır.

ANTALYA DİŞ HASTAHANESİ

Antalya merkezde yapılacak olan toplamda dışa 5+(1 Çatı Katı) içe 3 olmak üzere 8 katlı diş hastahanesi ve ofislerden oluşacak tasarım ve uygulama inşaat projemizdir.

YILDIRIM SİGORTA

Antalya’nın Kepez bölgesinde bulunan faaliyetine yeni başlamak üzere olan projede anlaştığımız sigorta firması için tasarım, uygulama ve çizim projesidir.

KUZEY KIBRIS KONUT PROJESİ

Kıbrıs’ta müşterimizin istekleri doğrultusunda toplu konut (SİTE) içerisinde bulunan kendisine ait dairenin tasarım ve uygulama çizim projesidir.

KUZEY KIBRIS VİLLA PROJESİ

Müşterimizin istekleri doğrultusunda villa projesi;

Villanın en dış bahçe duvarları güvenlik önlemi gereğince 40 Cm kalınlığında ekstra olarak yapılmıştır. Müşterimiz konforuna ve güvenlikli yaşam alanının isteklerine uygun şekilde tasarlanmış olan bu proje lüksüde içinde barındırarak yapılmıştır.

İçerisinde 5 Oda 1 Salon 1 Mutfak 3 Banyo 1 Kapalı Garaj ve Eğlence odası bulunan,

Dış bahçesinde ise 1 Açık Havuz 2 Açık Balkon 1 Kapalı Oturma Balkonu ve Geniş Açık Otopark vardır.

CASINO POKER SALONU

Kıbrıs’ta bulunan 5 Yıldızlı bir otel için tasarlamış olduğumuz turnuva poker salonu.